Понедельник, 05 марта 2018 14:14

Юрій Шуліпа: як звільнити Крим і Донбас від Росії з допомогою права

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

У четвер 1-го березня відбулася чергова зустріч у лекторії КмОУН Фонду їм. Ольжича. 

Директор Інституту дослідження російської агресії та Інституту національної політики, випускник Московської академії прикордонних військ ФСБ РФ, правник, автор книги "Украина от Евромайдана до Донбасса (хронология национально-освободительной борьбы 2013-2016г.г.)" Юрій ШУЛІПА.


Тема лекції - "Деокупація окупованих територій України правовим шляхом".
Розмова поступово перейшла в дискусію, слухачі поставили багато цікавих і слушних запитань. На зустрічі були присутні бійці з батальйону ОУН "Роберт" і "Дядько", які активно і з задоволенням поспілкувались з лектором. 

Окупація АР Крим та ведення Росією війни на сході України, є війною президента Росії В. Путіна і його холуїв проти всього цивілізованого світу.
Військовою агресією проти України, В. Путін порушив всі міжнародні договори та зобов'язання Росії щодо непорушності державних кордонів своєї країни і чужих країн, гарантії міжнародної безпеки, оборони й міжнародного правопорядку.
Звідси гарантії міжнародної безпеки з боку Росії і міжнародний правопорядок будуть відновлені тільки після набрання законної сили
обвинувального вироку суду над Путіним і його холуями за все військові злочини проти України і українського народу.
Заходи щодо дієвої нейтралізації військової агресії Росії проти України та інших країн, що знаходяться в більшій мірі в сфері економіки чи геополітики, а в сфері юриспруденції.
Немає більшого зла для України і всього цивілізованого світу, ніж президент Росії В. Путін і його чекістсько-фашистський терористичний режим.


Відеозапис лекції ви можете подивитися тут.

 

Прес-служба Інституту дослідження російської агресії

 

Прочитано 335 раз Последнее изменение Понедельник, 05 марта 2018 14:43
ИИРА

Институт Исследования Российской Агрессии

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Эксперты ИИРАстатьи и интервью