Среда, 14 марта 2018 22:17

Юрій Шуліпа: як звільнити Крим і Донбас від Росії з допомогою права

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

 У четвер 1-го березня відбулася чергова зустріч у лекторії КмОУН Фонду їм. Ольжича
.

Директор Інституту дослідження російської агресії та Інституту національної політики, випускник Московської академії прикордонних
військ ФСБ РФ, правник, автор книги "Украина от Евромайдана до Донбасса (хронология национально-освободительной борьбы 2013-2016г.г.)" Юрій ШУЛІПА.
Тема лекції - "Деокупація окупованих територій України правовим шляхом". 


Розмова поступово перейшла в дискусію, слухачі поставили багато цікавих і слушних запитань. На зустрічі були присутні бійці з батальйону ОУН "Роберт" і "Дядько", які активно і з задоволенням поспілкувались з лектором
.

Окупація АР Крим та ведення Росією війни на сході України, є війною президента Росії В. Путіна і його холуїв проти всього цивілізованого світу.
Військовою агресією проти України, В. Путін порушив всі міжнародні договори та зобов'язання Росії щодо непорушності державних кордонів своєї країни і чужих країн, гарантії міжнародної безпеки, оборони й міжнародного правопорядку.
Звідси гарантії міжнародної безпеки з боку Росії і міжнародний правопорядок будуть відновлені тільки після набрання законної сили
обвинувального вироку суду над Путіним і його холуями за все військові злочини проти України і українського народу.
Заходи щодо дієвої нейтралізації військової агресії Росії проти України та інших країн, що знаходяться в більшій мірі в сфері економіки чи геополітики, а в сфері юриспруденції.
Немає більшого зла для України і всього цивілізованого світу, ніж президент Росії В. Путін і його чекістсько-фашистський терористичний режим.


Відеозапис лекції ви можете подивитися тут: 

 


Прес-служба Інституту дослідження російської агресії

Прочитано 376 раз
ИИРА

Институт Исследования Российской Агрессии

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии